Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 20-04-15, 16:12   #3
ZeroForm
Junior Member

Προεπιλογή

Ωραια...Να προσθεσω οτι ειμαι στον w2 .Γιατι απο οτι καταλαβα , επρεπε ενω δεν το εκανα . Διαβασα τις αλλαγες αλλα δεν ξερω αν καλυψαν . Πχ :Η αντοχη μου δεν ανανεωνεται αυτοματα τα μεσανυχτα .Αναλογα την ωρα που θα την τελειωσω , χρειαζεται γυρω στισ 21-22 ωρες για να γεμισει . Που παει να πει πως μπορει να γεμισει οποιαδηποτε στιγμη της ημερας . Πχ σημερα μου γεμισε στις 11 το πρωι .Και απλα οταν μου τελειωνει , παω στον ιβαν για 10ωρακι με την μια και τελειωνω τα 10 pvp της ημερας .Και μετα απλα περιμενω για να μπω για αλλες 10 ωρες στον ιβαν . Να κλεισει το 20ωρο δλδ μεχρι να γεμισει (γιατι δεν παιζω με λεφτα ακομα) . Οσον αφορα τον παγκοσμιο , η απορια παραμενει . Δεν θα υπαρχει πια το προσωπικο λεβελ φημης στην καθε πολη ? Το ποσοστο ευρεσης των αντικειμενων θα ειναι αναλογο του ελεγχου της πολης της καθε φυλης ? Γιατι αν ειναι ετσι ειναι τερμα αδικο επειδη ειμαι κυνηγος και εχουμε τον μεγαλυτερο ελεγχο μονο σε μια πολη στον w2 . Και αν απτην αλλη , συνεχιζει να υπαρχει , πως μπορω να το δω ? Γιατι αυτην την στιγμη κανω αποστολες πραγματικα στα τυφλα .

Edit:Ευχαριστω για την απαντηση .Περιμενω ολη μερα πως και πως μπας και βγαλω ακρη . Και συγνωμη αν πρηζω κοσμο .

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ZeroForm : 20-04-15 στις 16:15
Ο χρήστης ZeroForm δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση