Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 22-04-15, 13:56   #6
Άργος
Community Manager

Το avatar του χρήστη Άργος

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ZeroForm Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι οντως λογικο ειναι να γινεται η ανανεωση σε διαφορετικη ωρα αφου ο διακομιστης εχει διαφορετικη ωρα . Το θεμα απλα ειναι οτι η ανανεωση δεν γινεται καποια στανταρ ωρα . Ειναι καθε φορα διαφορετικη . Αλλα δεν με απασχολει αυτο . Ουτε η κυριαρχια των πολεων . Αλλα η προσωπικη μου φημη πανω στις πολεις . Δηλαδη : Πως θα ξερω ποσο να λιωσω μια πολη στις αποστολες ωστε να μου δωσει καλυτερα αντικειμενα ? Στο εγχειριδιο σου , στο βιντεο που εχεις στο youtube οταν πηγαινες τον κερσορα σου πανω απο μια πολη σου εδειχνε ας πουμε ποσες αποστολες θες για να την "ανεβασεις λεβελ" .Και σου εδειχνε καποιες κοκκινες και καμια-δυο πρασινες αν θυμαμαι καλα. Εγω αυτο δεν το βλεπω σε καμια απτις πολεις μου . Αυτο ακριβως ειναι το θεμα μου .Οφειλεται στο update δλδ ? Δεν θα ισχυει πλεον ? Τα μονα μπονους θα ειναι αυτα των φυλων ανα πολη ?

Δεν φαίνεται κάτι τέτοιο διότι έχει αλλάξει η λειτουργία κάθε πόλης, το μπόνους που δίνονται, και ο τρόπος που δίνονται.

Όπως αναφέρεται και στο κείμενο του update:
- Ο αριθμός των ολοκληρωμένων αποστολών σε κάθε πόλη πλέον δεν επηρεάζει τα αντικείμενα στα μαγαζιά.