Bloodmoon - Supportforum

Επιστροφή   Bloodmoon - Supportforum > Αρχείο του Φόρουμ > Παιχνίδι/Υποστήριξη > Τμήμα Φατριών

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 31-05-12, 04:25   #11
MAIDEN 21
Banned

Προεπιλογή

"FILE" MOU 8A SOU APANTHSW OSO PIO "EYGENIKA" MOU EPITREPETAI META KI AP'OTI "MOU EXEIS SOUREI" EDW MESA GENIKOTERA:
1) OPWS AKRIBWS TO EIPES:"DEN AKOUSES KAN THN ALLH PLEYRA PRIN PAREIS 8ESH"!!!... KI AN AYTO TO'KANES APO MONOS SOU (POU MALLON GIA MALA....EE....XAZOUS...SORRY ARGOS...:p MAS PERNAS GIA NA 8ES NA TO PISTEPSOUME AYTO...!!!) TOSO TO XEIROTERO GIA SENA...!!! GIATI STHN PERIPTWSH POU "YPERASPIZOSOUN" 1 FILH (TON TROPO "YPERASPISHS" TON XARAKTHRIZW STO ARXIKO MOU KEIMENO...) TOYLAXISTON 8A EIXES AYTO TO ELAFRYNTIKO...TWRA??!!!...
2) XARAKTHRISE O IDIOS TON EAYTO SOU OPWS NOMIZEIS GI'AYTO POU LEW PARAPANW...GIA NA SE BOH8HSW??!!!...PWS 8A XARAKTHRIZES ESY KAPOION POU 8A STREFOTAN ENANTION SOU, EPEIDH TOY EIPE KATI KAPOIA....(8A APOFYGW EPISHS TON XARAKTHRISMO...:p) "GNWSTH SOU" OPWS THN LES TWRA...XWRIS KAN NA SE RWTHSEI O IDIOS TI EGINE KAI GENIKA NA FRONTISEI NA EXEI MIA "SFAIRIKH APOPSH" OPWS LEME, GYRW AP'TO OLO 8EMA???!!!....FANTASOU TO KAI SE ENA DIKASTHRIO TWRA, ME TON EAYTO SOU STHN 8ESH ENOS ENORKOU KAI NOMIZW OTI PIA "TO EXEIS"...!!!! :p
3) AN ESY PISTEYEIS OTI O ARXHGOS OPOUDHPOTE EINAI KAI O "XILTER" OPOUDHPOTE OK....DIKAIWMA SOU!!!....DHMOKRATIA EXOUME!!! (OI UPOLOIPOI....ESY KAI GENIKA "ESEIS", M'AYTES TIS APOPSEIS, APLA DEN 8A EPREPE NA EXETE/DEN TO A3IZETE...!!!!ALLA TELOS PANTWN...AYTO EINAI ALLO MEGALO 8EMA, EKTOS PAIXNIDIOU...!!!) EGW LOIPON KAI PISTEYW KAI (SXEDON???) OLOI EDW MESA (KAI A RE GMT, EPREPE NA TO KRATHSW TO MHNYMA MIAS FILHS APOPSE POU LEEI KATI POU 8A KOLOUSE TELEIA EDW, ALLA DYSTYXWS...DEN....) OTI O ARXHGOS SE 1 AGELH PREPEI:A) NA MHN 3EXNA OTI EINAI SE 1 PAIXNIDI KI OXI SE KAPOIO...KRATOS...ALH8INO...3EREIS...POU ZOUN ALH8INOI AN8RWPOI...KLP....??! ;p, B) NA SEBETAI PRWTA AYTOS KAI META OI ALLOI EKEINON KAI Γ) OTI TO SEBASMO KAI TO OPOIO "KYROS" AN 8ES, TO KERDIZEIS!!!...OTAN LOIPON SYMPERIFERESAI SAN DIKTATORAS...,OLA AYTA...(KAI NA TA EIXES DLD...), MOLIS TA EXEIS XASEI!!! STHN KALYTERH...!!!TO TONIZW!!!...STHN KALYTERH (TA EXEIS XASEI)!!!...
4) EGW DEN "PROSKYNW" KANENAN!!!...ALLA SEBOMAI TOYS PANTES!!!...KAI SYMPERIFEROMAI OSO PIO TELEIA MPORW SE OSOUS TO A3IZOUN!!!...OSOUS OMWS DEN ME SEBONTAI KATARXHN 'H DEN MOU SYMPERIFERONTAI GENIKOTERA SWSTA KATA2ov,..."MAYRO FIDI POU TOYS EFAGE"!!!!!!!!!!!!!!.....KAI M'AYTH THN LOGIKH, IDEOLOGIA KAI "PISTEYW", EISAI ESY "FILE MOU" ELEY8EROS ELLHNAS KAI MPOREIS NA KANEIS OTI 8ES KAI NA PAIZEIS KAI OTI 8ES...STH ZWH SOU AYTH THN STIGMH (AN 8ES NA TO PAME KAI ISTORIKA!!!...) KATALABES???!!!... AN 8ES LOIPON ESY NA..."PROSKYNAS" TON OPOIODHPOTE, KAN'TO!!!...EGW OMWS (KAI PROFANWS KAI OLOI AYTOI POU EYXARISTHSA PARAPANW, ALLA KAI OLOI OI YPOLOIPOI POU PROFANWS 8A MOU STEILOUN AYRIO MHNYMA - AFOU OPWS KTLBNEIS DEN EINAI OI PANTES MESA APOPSE) DEN PROKEITAI NA TO KANOUME POTE!!!!!!....AKOMH KAI SE ENA PAIXNIDI!!...GIATI OPWS SWSTA EIPES KI O IDIOS (KI HTAN ISWS KAI TO MONO SWSTO...!!!:p):
"...τα παιχνιδια αντικατοπτριζουν
την ανθρωπινη φυση και ειναι ενας καθρεπτης της κοινωνιας μας.
Εχω παρατηρησει κρουσματα από κολητηλίκια κουτσομπολιά και αναξιοκρατια.
Και επισης προσπάθειες για νικη με αθεμητα μέσα..." KAI O NOWN NOEITO!!!... :p
KALHNYXTA SOU KAI:
1) ALLH FORA NA RWTAS PRIN KRINEIS KAI KYRIWS ENERGHSEIS KAI MALISTA ME TETOION TROPO (OPWS EIPA TON XARAKTHRIZW STO ARXIKO MOU KEIMENO...) APENANTI MALISTA SE KAPOION POU OUTE KAN 3EREIS, POSO MALLON NA SOU EXEI KANEI KAI TPT...!!!
KAI 2) PROSEXE TIS FIL...EE...GNWRIMIES SOU (ETSI DEN EIPES?...GNWSTH OXI FILH....:p) GIATI ENW AYTES PETYXAINOUN TON SKOPO TOYS, ESTW KAI ME..."TETOIOUS" TROPOUS (EEE...BLEPEIS??? DEN MPOREIS NA PEIS..."BELTIW8HKA"!!!...:p), TELIKA BRISKESAI ESY EKTE8HMENOS MES'AP'AUTOUS!!!...
Ο χρήστης MAIDEN 21 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 31-05-12, 04:46   #12
MAIDEN 21
Banned

Προεπιλογή

AN KAI DEN 8A EPREPE KAN NA SOU MILHSW ESENA, META KI AP'AYTH THN...(MHN TA 3ANALEW...;p) SYMPERIFORA POU EIXES 6 MERES TWRA....8A PW MONO TA E3HS (APLA KAI MONO GIATI KAPOIOI 8EWROUN OTI AN DEN MILAS EISAI KAI O...."LA8OS"):
1) TO NA ANAFEREIS ONOMATA DEN EINAI KITRINISMOS KAI PANE MA8E KAMIA ENNOIA THS LE3HS!!!...
2) TO NA 3EROUN OLOI POION ENNOEIS KI APLA NA MHN LES TO ONOMA TOY, EPISHS DEN SE "TAYTIZEI" ME OPOIADHPOTE "EYGENH" SYMPERIFORA...(IDIWS ESENA...!!!) ALLA ME THN YPOKRISIA (TOYLAXISTON,...OTAN TO PROSPA8EIS NA TO "KARPW8EIS"..!!!) ;p
3) TO 8RASSOS SOU NA MOU MILAS, META AP'OSA EXEIS KANEI, EMMESA...KAI AMESA...(TA'PAME KAI STO ARXIKO KEIMENO LEME...) KAI MALISTA NA ANAFERESAI STO POIOS ASXOLH8HKE MET' APO KEINO TO BRADY KI EDWSE SYNEXEIA, ENW EGW MALISTA HMOUN ANYMPOROS NA YPERASPISTW KAN TON EAYTO MOU (AFOY EIXES FRONTISEI HDH NA ME "KLEIDWSOUN"...) GIA NA EISAI ALLWSTE KAI "FREE" NA KANEIS KAI NA LES OTI 8ES KAI OPOU 8ES, XWRIS KANENAN ANTILOGO...E EINAI APLA APY8MENO!!!....
4) AN TO 8EMA DHMOKRATIAS GENIKOTERA, ALLA KAI H BIWSHMOTHTA ENOS PAIKTH (POU FRONTISES NA EKMHDENISEIS ME TIS ENERGEIES SOU 6 MERES TWRA....ANENOXLHTH PARAKALWWW...!!!) MESA STO PAIXNIDI, DEN TA 8EWREIS ESY SOBARA 8EMATA, WSTE NA SYZHTIOUNTAI STO FORUM...OK..."I REST MY CASE" OPWS LENE KAI STA DIKASTHRIA...AS KRINEI "O KOSMOS"...!!! ;p
Παλιά 31-05-12, 04:51   #13
daywalker417
Senior Member

Το avatar του χρήστη daywalker417

Προεπιλογή

Φίλε
εγώ ανέλαβα την ευθυνη μου
για το θέμα του φόρουμ

ρισκάρωντας να φάω αποκλεισμό εις γνωση μου.

ηταν καθαρά δικη μου ιδέα (ασχετα αν δεν με πιστευεις)

και μάλιστα την εφερα και σε δυσκολη θέση την συμπαίκτρια, επειδη ειμαι σιγουρος

οτι εκεινη δεν ηθελε να παρει διαστασεις το θέμα.

Οι απόψεις που εκφράζονται ειναι καθαρά δικες μου

και το κυριο μερος στο θεμα ποου εβαλα ηταν γενικα για οσους βριζουν για ενα παιχνιδάκι.

Αρα λοιπον ασε τα κυρηγματα οτι ειναι μονο ενα παιχνιδι και δεν πρεπει να αντιδραμε παραλογα.

Γιατι κανενας που σεβεται τον εαυτό του δεν λέει "θα σας αυτωσω" απειδη δεν βαλανε επίθεση!

έλεος!

Ειδα κάπου οτι ανέφερες τον χίτλερ...

για να μην λεμε μεγάλες κουβέντες ....

όταν με το καλό φτιάξεις την δική σου ομαδα σε καποιο παιχνιδι ειτε εδω ειτε

αλλου, θα ηθελα να δω τις δημοκρατικες σου αντιδράσεις και το αν θα

προλαβει ....ο αλλος με την αντιθετη αποψη να πει δευτερη κουβεντα....(πριν το κικ)...
Ο χρήστης daywalker417 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 31-05-12, 05:05   #14
fallen lilith
Junior Member

Προεπιλογή

.. μαλλον με κουραζουν τα greekeghlish και μαλιστα ΚΕΦΑΛΑΙΑ ............. αλλα εχω copi-paste οτι εχεις στειλει σε ολους τους υπολοιπους
απο το μνμ που εχεις στειλει σε ενα απολα τα μελη φιλε maiden21 .... φαινεται ποιος το συνεχισε.............δεν θες και τα υπολοιπα που εστειλες ε????????!!!!!!!!!!!!!!
αδικημενε λυκε ακου....................
εμαθα απο φιλο λυκο οτι ............... που ακουστηκε αγελη με ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ...........
ΜΟΝΑΡΧΙΑΑ ............. ξες γτ........... γτ φιλε μια και ανεφερεςς το ονομα μου οταν 46 λυκοι κρινονται απο μενα ............... ειμαι ο τελευταιος που περνει την αποφαση χμμ και αποτι φαινεται εκανα το σωστο...............
σειμιωτεων................. αυτος ου τον εδιωξε...................... ειναι ακομα μεσα στην αγελη.
χμμμμμ ΚΟΙΝΙΟ ΜΥΣΤΗΚΟ ΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝ ΣΕ ΕΔΙΩΞΑ ΕΓΩ,,,,,,,,,,,,,,,,

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άργος : 31-05-12 στις 15:21 Αιτία: Αφαίρεση κειμένου
Ο χρήστης fallen lilith δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 31-05-12, 05:17   #15
MAIDEN 21
Banned

Προεπιλογή

PALI BIAZESAI KAI PALI EKTI8ESAI..."8A SE MALLWWWSWW...!!!", OPWS 8A ELEGE KAI O SEFERLHS ME TON KLASIKO KAI GNWSTO TOY (SE OLOUS MAS PISTEYW) TROPO...!!! ;p
1) DLD TI APEILES STIS ALLES AGELES KAI TIS "DIATAGES" NA TOYS KANOUN 10 KAI 15 POLEMOUS MESA SE OUTE 24 WRES AN PHGAINA EKEI ('H S'AYTHN POU PHGA) POIOS TIS EDWSE??!!!...ESY???!!!...
EEE...MAS EXEIS KAI GIA POLY MAL...(EEEE...ELA RE ARGOS....PWS NA TO PW???!!! KALA...) XAZOUS RE "FILARAKI"!!!....ELEOS!!!....
2) FYSIKA KAI DEN H8ELE NA PAREI DIASTASEIS TO 8EMA H KYRIA KAI APLA H8ELE NA ME "TELEIWSEI", ME SYNOPTIKES (KAI "KATW AP'TO TRAPEZI") DIADIKASIES...!!! MONO POU "YPOLOGISE XWRIS TON 3ENODOXO"...!!!
(KAI TOYS FILOUS MOU EDW MESA!!!...) ;p
3) O LOGOS POU EGINE H "FASARIA", GRAFW KAI STO KEIMENO MOU POIOS HTAN...!!!
ARA TO "8A SAS AYTWSW" HTAN (GIA NA TA LEME KAI OPWS EGINAN PRAGMATIKA KI OXI OPWS 8ELOUME "FILE MOU"!!!...) "ANTE AYTWSOU, AN EINAI NA MAS KANEIS KOUMANTO!"...
(KI ANAFERETAI, OPWS EIPA KAI SE PARAPANW MHNYMA MOU, SE OPOION NOMIZEI OTI MPOREI NA KANEI KOUMANTO OPOU 8ELEI KAI OPWS 8ELEI AYTOS!!! AKOMH KAI STHN KOINWNIA MAS!!!...KAI STHN ELLADA MAS!!!...POSO MALLON EDW MESA...!!!)
KAI FYSIKA OXI GIA THN EPI8ESH, ALLA GIA TO "TOUPE" THS....
"AYTOU MEGALEIWTHTAS THS"!!!...KTLBES??!!!....
4) OPOIOS ME 3EREI, 3EREI KALA OTI KAI NA FTIA3W OMADA, DEN PROKEITAI KAN NA MEINW "ARXHGOS" THS....!!!
GIATI POLY APLA DEN M'ENDIAFEROUN TA..."A3IWMATA"...!!! EGW PSWNIO DEN EIMAI!!!...KAI AYTO TO 3EROUN POLY KALA KAI MESA STHN IDIA THN AGELH "THS"(THN ANEFERA PROHGOUMENWS ME TO RPOSONYMIO THS...;p) GIATI MEXRI KAI XABALE KANAME EPI TOY 8EMATOS AYTOY KAI MALISTA HMOUN SPANIA AKOMA KAI PYRGOS!!!...GIA NA DEI3OUME KAI STA MIKROTERA LVL AKRIBWS AYTO: TA "A3IWMATA" EINAI "TYPIKA" KI APLA PREPEI NA YPARXOUN GIA TH "DOMH" TOY PAIXNIDIOU!!!...ALLA 1 AGELH EINAI PANW AP'OLA O M A D A ! ! !....ALLA TI SOU (KAI THS) LEW TWRA, E?....PSILA GRAMMATA POU LEME...ASTO...! ;p
Παλιά 31-05-12, 05:32   #16
fallen lilith
Junior Member

Προεπιλογή

1ον κανεις δεν καταλαβαινει τι λες..............
2ον εγω τελειωσα εδω... ειπα και πριν.....κιτρινισμος του φορουμ .
3ον τωρα που μου εκανες τη μουρη κρεας ειμαι βασιλησσα και μοναδικο καθικον μου ειναι να προετοιμαζω πολεμιστες για ενα καλυτερο αυριο στο σερβερ....
διεκδικω μαζι με τους λυκους μου πολλους πολεμους........... αυτο ειναι που με απασχολει... το παιχνιδι και οχι το οτιδηποτε εχει πει καποιος τυχαρπαστος σε ολοκληρο τσατ αγελης ...εεεεεε?????????!!!!!!!
λυπαμαι που αποχωρω.... οι λυκοι μου μου ζητησαν να αλλαξω την ιστορια του σερβερ..... ο οποιοςδηποτε μπορει να ειναι θεατης............
παρακαλω χειροκροτηστε
Ο χρήστης fallen lilith δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 31-05-12, 05:32   #17
MAIDEN 21
Banned

Προεπιλογή

LEW KATI DIAFORETIKO DLD AP'OSA EIPA PANW??!! DEN KTLBA TO EPIXEIHMA SOU...EILIKRINA...! ;p
1) EIPA OTI DEN FEYGW MONOS MOU APLA KAI MONO LOGO PAREAS...KAI DEN SEBASTHKES OUTE KAN AYTO!!!...(A NAI..THKS...AYTO 3EXASA NA TO ANAFERW!!!...:p)
ALLA NAI SE ADIKHSA...SORRY...BLEPEIS EKEINH THN WRA (OPWS HTAN FYSIKO, FANTASTHKA OTI ESY ME DIEGRAPSES...E, OK...TO'KANE O TRYFWN? KAII??? 8ES NA TO ANALYSW AYTO KAI NA TON PAREI KI AYTON H MPALA??!?!!...DE NOMIZW...AS'TON LOIPON AFOY SOU EDWSE THN ARXHGEIA "EN LEYKO" KI EMEINE "AP'E3W" AKRIBWS EKEI!!...AP'E3W!!!...)
2)TO "8A TO KATAPINA PALI..." AFORA PAROMOIO SKHNIKO ME TON TRYFWNA KANENA 2MHNO PRIN (SORRY "FILE", ALLA ALLH SE EMPLEKEI!!!...) KAI EIXE THN IDIA ANTIMETWPISH (GIA NA MHN EXOUME KAI FYLETIKES DIAKRISEIS DLD...GIATI OTI LEW PROFANWS TO LEW KAI GIA ANTRA....!!!) TO OPOIO OLOS TYXAIWS EIXE 3EKINHSEI EPISHS APO DIKH MAS "DIAMAXH" KAI EPISHS (OLWS TYXAIWS PALI!!!) WS DIA MAGEIAS (!!!) EMFANISTHKE O TRYFWNAS NA SE YPERASPISTEI...!!! O NOWN EPISHS NOEITW...(FWTIA TO KINHTO SOU-STO KINHTO TOY-KATA TH DIARKEIA TOY SKHNIKOU PROFANWS...!!!;p)
3) MILHSA ME 1 AP'THN AGELH KAI TOY EIPA TI EKANES GIATI DEN EIXE IDEA...! TI MOU PROSAPTEIS??!!...TO "AN 8ES ERXESAI"???!!!...PLAKA MOU KANEIS??!!!...FILARAKI MOU EINAI KAI EKANA MIA XARA PAREA KAI MOU TO STERHSES...SORRY...OXI ESY..:p LOGIKO DEN EINAI NA TOY PW "ELA"??!!!...POIOS DEN 8A TO EKANE??!!!...
MONO GIA DIKHGOROS EISAI ELLH..AN AYTA EINAI EPIXEIRHMATA....XAXAXAXAXA ;p
Παλιά 31-05-12, 05:37   #18
MAIDEN 21
Banned

Προεπιλογή

1) MALLON OLA AYTA TA MHNYMATA POU PHRA APOPSE KAI EYXARISTHSA TOSO KOSMO PRIN, TA EXEI STEILEI O "KANENAS" POU DEN KTLBNEI TI LEW!!!.... XAXAXAXA
2) MILAS PALI ESY???!!! GIA KITRINISMO??!?! POU PHGES KAI EKANES "COPY-PASTE" DIALOGO PRIVE (TO TONIZW!!! PRIVE!!!) ME FILO MOU ???!!!!....
E, ELEOS KYRIES KAI KYRIOI!!!!...ELEOS!!!!.... ;ppppp
3) ONTWS...ANTE STA SKY....(ARGOS DEN TO EIPA!!!) EE...LUKOUS SOU....
ANTE MPRABO!!!....
Παλιά 31-05-12, 15:29   #19
Άργος
Community Manager

Το avatar του χρήστη Άργος

Προεπιλογή

Για να τελειώνει το θέμα:

Το φόρουμ είναι χώρος ανταλλαγής απόψεων, ενημέρωσης και κάποιες φορές χώρος για να περάσουμε ευχάριστα την ώρα.

Δεν είναι λαϊκό δικαστήριο.
Δεν είναι χώρος για να κερδίσετε εντυπώσεις.
Δεν είναι χώρος για να δημιουργήσετε εντυπώσεις.

Κάθε φατρία μπορεί να διαχειρίζεται όπως θέλει. Είναι ευθύνη των παικτών, και μόνο των παικτών.

Θέματα διαπληκτισμών εντός των φατριών δεν έχουν θέση στο φόρουμ.

Εφόσον υπάρχει κάποιο πρόβλημα με άλλους χρήστες (παραβάσεις των ΓΟΣ), και δεν μπορεί να επιλυθεί μεταξύ των χρηστών, το θέμα καταλήγει στην Υποστήριξη (μετά από δική σας αναφορά), και τελειώνει εκεί.

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές